انواع کارتریج متناسب با اندیکاسیون های میکرونیدلینگ

بدون دیدگاه

همانگونه که از وجود کارتریج های متنوع آمیامد در حوزه میکرونیدلینگ اطلاع دارید و در بخش کارتریج میکرونیدلینگ اطلاعات آن ها را مطالعه کرده اید، جهت انجام مدیکال میکرونیدلینگ کارتریج ­های متنوع با کاربرد های تخصصی وجود دارد که هر یک متناسب با اندیکاسیون های میکرونیدلینگ است. در ادامه به بررسی انواع کارتریج میکرونیدلینگ و تناسب آن با اندیکاسیون های میکرونیدلینگ میپردازیم:

پرکاربرد ترین کارتریج میکرونیدلینگ و اندیکاسیون های آن

پرکاربردترین کارتریج 6-Point می­باشد که در تمامی حیطه ­های نیدلینگ قابل استفاده بوده و در سطوح وسیع و اسکار ها بسیار کمک ­کننده خواهد بود. به دلیل شارپ بودن و شارپ ماندن کارتریج­ ها در سطوح اسکار که با مقاومت بالا و اصطکاک زیاد مواجه هستیم، همچنان break down of disorganize collagen type 3 را انجام خواهد داد.

همچنین به دلیل flexible بودن سر این نوع کارتریج در چین و چروک­ ها و نیز سطوح ضخیم و پوست­ های ضخیم روانی در حرکت حین کار را خواهد داشت. این کارتریج قادر است تا عمق 1.5 میلی­متر در پوست ورود نماید و در مدیکال نیدلینگ و نیز سرجیکال نیدلینگ قابل استفاده می­باشد.

انواع کارتریج میکرونیدلینگ متناسب با اندیکاسیون های میکرونیدلینگ
انواع کارتریج میکرونیدلینگ متناسب با اندیکاسیون های میکرونیدلینگ

اندیکاسیون های کارتریج میکرونیدلینگ Meso Vytal

یکی دیگر از کارتریج­ های پر­کاربرد در جوانسازی، کارتریج Meso Vytal می­باشد. این کارتریج فاقد فلز بوده و حاوی 18 پلیمر شارپ بوده و تا عمق 0.5 میلی­متر در پوست ورود می­نماید و وظیفه جوانسازی در اپیدرم را به عهده دارد.

از کاربرد های این کارتریج می­توان به جوانسازی پوست ­های خسته و کدر، روشن­ سازی، کاهش لک­ های اپیدرمال، کاهش چین و چروک­ های صورت و پری اوربیتال، افزایش ضخامت اپیدرم و در نتیجه کاهش TEWL (Trans-Epidermal Water Loss) از اپیدرم، آبرسانی پوست با مواد مزوتراپی آبرسان و نیز کاهش چربی پوست با کمک مواد مزوتراپی مربوطه اشاره کرد.

این کارتریج همچنین در پوست ­های نازک و سنین بالا که تمایل به جوانسازی دارند، انتخاب اول می باشد. هم چنین در خانم ­ها با پوست نازک که تمایل به جوانسازی دارند، می­توان در جلسات اولیه از آن جهت افزایش ضخامت اپیدرم بهره برده و سپس با 6 پوینت درمان را در جهت لیفت و کاهش افتادگی پوست ادامه داد.

یکی دیگر از انواع کارتریج میکرونیدلینگ این مجموعه تری لاینر است. از این کارتریج جهت کار کردن در بیس اسکار های آکنه و نیز اسکار های نرموتروفیک مانند استریا و استرچ مارک استفاده می نماییم تا tension های موجود از روی اسکار برداشته شود. در اسکار های آکنه از نوع آیس پیک بسیار ریز از نوع دیگر کارتریج ­ها به 1-liner می­توانیم بهره بگیریم و به بیس اسکار دسترسی پیدا کنیم.

از آن­جا که دستگاه میکرونیدلینگ می­تواند کاربرد های متفاوتی در زمینه­ های دیگر از جمله تاتو ریموال و میدیکال میکروپیگمانتاسیون داشته باشد، کارتریج­ های مناسب این فیلد نیز طراحی شده ­اند. بهترین کارتریج جهت تاتو ریموال در صورت 3-power می­باشد.

 در رابطه با نیدل­ های غیر از 6-Point و Meso Vytal، عمق نفوذ در پوست حداکثر تا 2.5 میلی­متر خواهد بود.

دیگر مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
پشتیبانی مشتریان | سوالی دارید؟