درباره ما

amiea med یکی از برندهای کمپانی MT.DERM آلمان است که به عنوان پیشرو و شاخص ترین تولیدکننده محصولات میکرونیدلینگ در اروپا می باشد. این کمپانی با داشتن تیمی متشکل از دانشمندان، از جمله پزشکان متخصص، فیزیک‌دانان و مهندسین در بخش تحقیق و توسعه خود، با کیفیت ترین محصولات در این زمینه را از قبیل دستگاه های میکرونیدلینگ، کارتریج های یک بار مصرف استریل و ملزومات جانبی تولید می نماید.

کمپانی MT.DERM توجه ویژه ای به ایمنی و کیفیت محصولات خود دارد. گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت محصولات این کمپانی بر طبق استانداردهای ISO 9001 و ISO 13485 رتبه بسیار عالی را به خود اختصاص داده است. علاوه بر آن، گواهینامه انطباق براساس دایرکتیوeecاجازه نصب نشان CE پزشکی را بر روی این محصولات صادر کرده است. محصولات تولید شده کمپانی MT.DERM آلمان جزء با کیفیت ترین و بهترین محصولات میکرونیدلینگ دنیاست.

شرکت جهان تیوا آرا نماینده انحصاری محصولات آمیامد در ایران

شرکت جهان تیوا آرا نماینده انحصاری کمپانی MT.DERM آلمان در ایران افتخار دارد با تیمی علمی، متخصص و متعهد نسبت به عرضه کلیه محصولات این کمپانی به هموطنان عزیز در اقصی نقاط کشور اقدام نماید. توجه به آموزش صحیح کاربران به نحوی که مهارت لازم کار با دستگاه و کارتریج های مربوط به آن را کسب نمایند، همچنین ارائه خدمات پس از فروش و تأمین به موقع وسایل و ملزومات مصرفی مورد نیاز از جمله مهم ترین تعهدات شرکت نمایندگی در قبال مشتریان محترم می باشد.

چون بر این باوریم که محصولات ارائه شده به جامعه پزشکی به دلیل ارتباط مستقیم با سلامت انسان ها می بایست دقیقاً با اصول ایمنی و عملکرد علمی اثبات شده همراه باشد. بنابراین کلیه دپارتمان های فعال در شرکت اعم از تحقیقات، فروش و خدمات پس از فروش تمامی تلاش خود را در این زمینه به کار بسته اند. به عبارت دیگر محصولات ارائه شده از سوی این شرکت ضمن داشتن استاندارد های لازم از بهترین محصولات جهان می باشد.

شرکت متبوع ما به فروش محصول به مشتری نمی اندیشد. بر این باور هستیم که فروش یک محصول خصوصاً در حوزه سلامت شروع یک آغاز است، لذا بر این باور هستیم که با ارائه آموزش های کاربردی مبتنی بر اصول علمی و زیر نظر اساتید برجسته و توانمند داخلی و خارجی، برگزاری work shops کارآمد با هدف ارتقاء مهارت های بالینی و همچنین ارائه خدمات پس از فروش از جمله مهمترین و اساسی ترین موارد کسب رضایت مشتریان محترم می باشد.

تحقیق و توسعه در زمینه برند پزشکی Amieamed

ترکیبی از علوم کاربردی و تکنولوژی آینده

بسیاری از کارکنان بخش تحقیق و توسعه (R&D) و آزمایشگاه کمپانی MT.DERM از دانشگاه های بین المللی مشهور برلین و دانشگاه فنـی این شهر استخدام شده اند. دانش گـسترده و تحصیـلات علمی این افــراد با نیـازهای کمپانی MT.DERM در راستـای اهداف این کمپانی که همسو شدن با توسعه است مطابقت دارد. با همکاری این افراد دستیابی به این هدف امکانپذیر می شود.

مونتاژ و تولید

سالن های تولید کمپانی MT.DERM هسته اصلی این کمپانی هستند. کمپانی MT.DERM در نزدیکی دفتر مرکزی خود یک کارخانه به مساحت 5200 متر مربع دارد که دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته مورد نیاز تولید را در خود جای داده است.

تمامی مراحل تولیـد، از ساخت تا برنامه ریـزی و مونتاژ، به دقت طراحی شده و به تدریج تکامل می یابند تا بهترین نتیجه ممکـن حاصـل شود. کارکنـان این کمپـانی با همکاری هـم فعالیت می کنند تا مـراحل تولیـد بی عیب و نقـص انجام شـود. انجام مسئولیت های فـردی، کلیـد موفقیت در انجام کامل و منظم امـور است. استخـدام کارکنان آموزش دیده و آموزش کارکنان فعلی عامل دیگری در تولید مطلوب و باکیفیت می باشد.

گواهینامه ها و تائیدیه های کیفی

کمپانی MT.DERM اهیمت بسیاری برای کیفیت و ایمنی قائل است. به همین دلیل است که گواهینامه سیستم مدیریت کیفی براساس استانداردهای ISO 9001 و ISO 13485 این محصولات، رتبه بسیار عالی را به خود اختصاص داده است. ISO 9001 اساس تضمین کیفیت و مدیریت کیفیت است.

ISO 13485 استـانداردی است که الزامات سیستم مدیریت کیفیت را در زمینه های توسعه، تولید، خدمات مشتریان و مونتاژ دستگاه های پزشکی تعیین می کند. علاوه بر آن گواهینامه انطباق براساس دایرکتیو  eec اجازه نصب نشان CE پزشکی را بر روی محصولات صادر کرده است. محصـولات کمپانی MT.DERM در فهـرست دستگاه های دارای مجوز FDA، در گروه 1 قرار دارند. اندیکاسیون های این دستگاه ها براساس بخش  878 (دستگاه های جراحی عمومی و زیبایی) عبارتند از: درم ابریژن، ترمیم اسکارها و اسکار آکنه

پشتیبانی مشتریان | سوالی دارید؟