» میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن

buywindows10key.com Buy Windows Product Key - OEM Windows 10, 8.1 Pro Keys, buy windows product keys today. We offer full support with every purchase. Instant download ! cheap Windows 10 Key Windows 10 Home Key Office Professional Plus 2016 Key Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key

میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن به فرایند القای رنگدانه های زیست سازگار در عمق مشخصی از پوست (محل اتصال درم و اپیدرم) با حداقل آسیب به بافت اپیدرم اطلاق می شود. این متد، روشی است مبتنی بر اصول علمی و پزشکی که با استفاده از دستگاه های واجد استانداردهای پزشکی، رنگدانه های تولید شده براساس اصول زیست سازگاری، سوزن های یکبار مصرف استریل به صورت کارتریج و تنظیم دقیق عمق نفوذ سوزن انجام می گیرد، از این رو حداقل عوارض جانبی را برای بیمار در پی دارد. در این روش رنگدانه ها با استفاده از سوزن های بسیار ظریف با سرعت زیاد در زیر پوست قرار می گیرند.

میکروپیگمنتیشن در حوزه پزشکی جهت ترمیم و بازسازی آثار ناشی از اختلالات رنگدانه ای که در اثر عواملی مانند بیماری، جراحی، تصادف و … ایجاد می شود به کار می رود، از جمله:

–         ترمیم ابروها و مژه های آسیب دیده
–         بازسازی هاله سینه پس از عمل جراحی
–         ویتیلیگو
–         ترمیم لب شکری
–         عقب رفتگی خط رویش مو که در اثر آلوپسی (ریزش مو) اتفاق می افتد.