دستگاه میکرونیدلینگ -جوانسازی پوست | جوان سازی,جوان سازی پوست

دستگاه میکرونیدلینگ -جوانسازی پوست

buywindows10key.com Buy Windows Product Key - OEM Windows 10, 8.1 Pro Keys, buy windows product keys today. We offer full support with every purchase. Instant download ! cheap Windows 10 Key Windows 10 Home Key Office Professional Plus 2016 Key Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key

دستگاه و نکات اصولی در تهیه دستگاه

روش میکرونیدلینگ که به اشتباه با عنوان درماپن به شهرت رسیده است، نوعی روش تحریک مکانیکال پوست است. که با استفاده از سوزن های بسیار ریز میلیون ها میکرو کانال در پوست ایجاد می گردد.

در این روش انتخاب دستگاه و ابزار مورد استفاده جهت ایجاد منافذ در پوست در نتایج حاصله بسیار تاثیر گذار خواهد بود، چرا که در صورت کیفیت پایین ابزار، هنگام ایجاد منافذ بافت پوست تخریب شده و گاها سبب ایجاد کلویید و مشکلات ثانویه می گردد. بدین منظور نکات اصولی در تهیه دستگاه جهت آگاهی اساتید و پزشکان به اطلاع می رسد:

رولرها

علیرغم اینکه انواع رولرها طی سال های متمادی در روش میکرونیدلینگ مورد استفاده قرار گرفته اند، اما به دلایل زیر علیرغم مناسب بودن آن ها جهت مناطق وسیع، رولرها با دستگاه های میکرونیدلینگ که براساس سیستم های کارتریجی کار می کنند جایگزین گردیدند:

  • استفاده از درمارولرها در نواحی مانند کنار چشم ها، لب ها یا ناحیه نازولابیال دشوار است.
  • عدم امکان توزیع مناسب فشار و عمق نفوذ یکنواخت به دلیل نیاز به فشار دست
  • امکان خم شدگی و شکستن نیدل های موجود در پوست
  • امکان آسیب نیدل های رولر به پوست به دلیل ماهیت غلطکی آن
  • کند شدن سوزن موجود در رولرها و عدم امکان کاربری، به دلیل یکبار مصرف نبودن آن

Untitled-7

 

دستگاه میکرو نیدلینگ

نسل جدید دستگاه های میکرونیدلینگ شامل یک هندپیس هستند که یک کاتریج یکبار مصرف به آن متصل می شود. سر هر کارتریج تعدادی سوزن در اندازه میکرو با الگوهای مختلف قرار گرفتند که عمق نفوذ و فرکانس آنها قابل تنظیم می باشد.

نکات قابل توجه در تهیه دستگاه های موتوردار

  • بیشتر دستگاه های میکرونیدلینگ کنترل یونیت مجزا ندارندو به همین دلیل در طول درمان داغ می شوند
  • در صورتی که نیروی وارده به سوزن ها کم باشد عمق نفوذ سوزن ها نیز کم تر از انتظار خواهد بود
  • در صورت کیفیت پایین سوزن های کارتریج، به اپیدرم آسیب وارد خواهد شد
  • لرزش و صدای دستگاه می بایست کم باشد
  • امکان وارد کردن ماده (فیلر) به داخل کارتریج به سهولت کار کمک می کند
Untitled-5

توجه

یکی از بزرگ ترین ایرادات سیستم های کارتریجی، امکان برگشت مایعات (خون و لنف) به داخل هندپیس و خطر انتقال عفونت و بیماریهای واگیر می باشد. بنابراین حتماً می بایست عدم وجود back flow در کارتریج ها را کنترل کرد.

امروزه با استفاده از ممبران های(غشاء) ارتجاعی در کارتریج ها به جای فنرهایی که در گذشته استفاده می شد از عدم برگشت خون و لنف به درون هندپیس اطمینان حاصل می گردد. که می بایست پزشک حین انتخاب کارتریج در این خصوص دقت نظر داشته باشد.

Untitled-6

 

جستجوهای مشابه:

خرید دستگاه میکرونیدلینگ، قیمت خرید دستگاه میکرونیدلینگ، ک، جوان سازی با میکرونیدلینگ، روش های جوانسازی، روش های جوانسازی پوست، درمارولر ، قیمت درما رولر، درماپن، دستگاه میکرونیدلینگ قیمت، درما پن، قیمت دستگاه جوانسازی پوست، قیمت دستگاه میکرو نیدلینگ،قیمت دستگاه amiea Med Revive، میکرونیدلینگ چیست، جوانسازی پوست با دستگاه میکرونیدلینگ

خرید دستگاه میکرونیدلینگ

درماپن