» درباره amiea med

درباره amiea med

buywindows10key.com Buy Windows Product Key - OEM Windows 10, 8.1 Pro Keys, buy windows product keys today. We offer full support with every purchase. Instant download ! cheap Windows 10 Key Windows 10 Home Key Office Professional Plus 2016 Key Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key

درباره amiea med

amiea med  یکی از برندهای کمپانی  MT.DERM آلمان است که به عنوان پیشرو و شاخص ترین تولیدکننده محصولات میکرونیدلینگ در اروپا می باشد. این کمپانی با داشتن تیمی متشکل از دانشمندان، از جمله پزشکان متخصص، فیزیک‌دانان و مهندسین در بخش تحقیق و توسعه خود، با کیفیت ترین محصولات در این زمینه را از قبیل دستگاه های میکرونیدلینگ، کارتریج های یک بار مصرف استریل و ملزومات جانبی تولید می نماید.

کمپانی MT.DERM توجه ویژه ای به ایمنی و کیفیت محصولات خود دارد. گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت محصولات این کمپانی بر طبق استانداردهای ISO 9001 و ISO 13485 رتبه بسیار عالی را به خود اختصاص داده است.

 علاوه بر آن، گواهینامه انطباق براساس دایرکتیوeecاجازه نصب نشان CE پزشکی را بر روی این محصولات صادر کرده است.

محصولات تولید شده کمپانی MT.DERM  آلمان جزء با کیفیت ترین و بهترین محصولات میکرونیدلینگ دنیاست.


شرکت جهان تیوا آرا

شرکت جهان تیوا آرا نماینده انحصاری کمپانی MT.DERM آلمان در ایران افتخار دارد با تیمی علمی، متخصص و متعهد نسبت به عرضه کلیه محصولات این کمپانی به هموطنان عزیز در اقصی نقاط کشور اقدام نماید.

توجه به آموزش صحیح کاربران به نحوی که مهارت لازم کار با دستگاه و کارتریج های مربوط به آن را کسب نمایند، همچنین ارائه خدمات پس از فروش و تأمین به موقع وسایل و ملزومات مصرفی مورد نیاز از جمله مهم ترین تعهدات شرکت نمایندگی در قبال مشتریان محترم می باشد.

چون بر این باوریم که محصولات ارائه شده به جامعه پزشکی به دلیل ارتباط مستقیم با سلامت انسان ها می بایست دقیقاً با اصول ایمنی و عملکرد علمی اثبات شده همراه باشد. بنابراین کلیه دپارتمان های فعال در شرکت اعم از تحقیقات، فروش و خدمات پس از فروش تمامی تلاش خود را در این زمینه به کار بسته اند. به عبارت دیگر محصولات ارائه شده از سوی این شرکت ضمن داشتن استاندارد های لازم از بهترین محصولات جهان می باشد.

شرکت متبوع ما به فروش محصول به مشتری نمی اندیشد. بر این باور هستیم که فروش یک محصول خصوصاً در حوزه سلامت شروع یک آغاز است، لذا بر این باور هستیم که با ارائه آموزش های کاربردی مبتنی بر اصول علمی و زیر نظر اساتید برجسته و توانمند داخلی و خارجی، برگزاری work shops کارآمد با هدف ارتقاء مهارت های بالینی و همچنین ارائه خدمات پس از فروش از جمله مهمترین و اساسی ترین موارد کسب رضایت مشتریان محترم می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هر واحد تخصصی می توانید به وبسایت های زیر مراجعه نمایید:

نماینده انحصاری کمپـانی MT.DERM آلمان در ایران
دستگاه های میکروپیگمنتیشن amiea
آدرس وب سایت : http://amiea.ir
(دستگاه های میکروپیگمنتیشن – رنگ های میکروپیگمنتیشن)

دستگاه های میکرونیدلینگ amieamed
آدرس وب سایت : http://amieamed.ir
(دستگاه های میکرونیدلینگ)

نماینده انحصاری کمپـانی Mediatic Labs فرانسه در ایران
محصولات مراقبت از زیبایی L’ACTION PARIS
آدرس وب سایت: http://lactionparis.ir
محصولات اثربخش برای سلامت و زیبایی پوست صورت، لب، مژه، ابرو ، دور چشم ، ناخن و پوست اطراف آن. (انواع ماسک صورت، اسکراب صورت و… )

نماینده انحصاری کمپـانیEasycare Intelligence Technology در ایران
آدرس وب سایت: http://sanitizer.ir
(دستگاه ضدعفونی کننده خانگی با تکنولوژی UV و مجهز به شارژر وایرلس و کابلی)

نماینده انحصاری کمپـانی apira science آمریکا در ایران
کلاه لیزری igrow آیگرو- جدیدترین تکنولوژی درمان ریزش مو با فناوری LLLT

نماینده انحصاری کمپـانیCaronlab استرالیا در ایران
محصولات مراقبت از زیبایی waxaway

باعث افتخار خواهد بود که شرکت جهان تیوا آرا را با ارائه نظرات ارزشمند و گران بهای خود یاری و راهنما باشید.