» خرید دستگاه میکرونیدلینگ

خرید دستگاه میکرونیدلینگ

buywindows10key.com Buy Windows Product Key - OEM Windows 10, 8.1 Pro Keys, buy windows product keys today. We offer full support with every purchase. Instant download ! cheap Windows 10 Key Windows 10 Home Key Office Professional Plus 2016 Key Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key

راهنمای خرید دستگاه میکرونیدلینگیا جوانسازی پوست

اگر شما پزشک هستید و در حال تحقیق برای خرید دستگاه میکرونیدلینگ با کیفیت و پر قدرت و دارای استاندارد های پزشکی هستید مقاله زیر راهنمای شما جهت انتخاب بهترین محصول خواهد بود.

به جرأت می توان گفت، انتخاب و خرید تجهیزات پزشکی یکی از مشکل ترین انواع خرید است.

زیرا پارامترهای زیاد و متنوعی وجود دارند که مصرف کننده تجهیزات پزشکی حین خرید باید به آنها توجه داشته باشد تا از خریدخود در آینده ای نه چندان دور پشیمان نشود! خصوصاً اگر وسیله ای که می خواهد خریداری کند از نوع دستگاهی با قیمت بالا و عملکرد حساس پزشکی باشد.
بطور کلی می توان تجهیزات پزشکی را از نظر دوام و قیمت به سه دسته ی کلی زیر تقسیم بندی نمود:

 • مصرفی : آن دسته از محصولاتی که یکبار مصرف (Disposable) هستند مثل سوزن و سرنگ، دستکش و …
 • دستگاهی و سرمایه ای : مثل دستگاه های تصویر برداری پزشکی ، ماشین بیهوشی، تخت اتاق عمل و …
 • نیمه مصرفی :دستگاه هایی که همراه با مواد و قطعات یکبار مصرف مربوط به خودشان استفاده می شوند مثل دستگاه میکرونیدلینگ یا جوانسازی پوست و …

در جدول زیر برخی پارامترهای مشخص تجهیزات پزشکی را بطور نسبی مشاهده می نمایید:

 

نوع وسیله پزشکی
مصرفی
دستگاهی و سرمایه ای
نیمه مصرفی
قیمت
کم
زیاد
متوسط
تنوع برند
کم
زیاد
متوسط
اهمیت خدمات پس از فروش
کم
زیاد
متوسط
اهمیت کیفیت ساخت محصول
بسته به نوع کاربرد آن وسیله ی پزشکی وحساسیت عملکرد آن می باشد بنابراین به سایر عوامل مثل قیمت بستگی ندارد
ریسک خرید
کم
زیاد
متوسط

 

با در نظر گرفتن جدول و تقسیم بندی قبل نکات زیر قابل استنتاج می باشد:

کیفیت ساخت یک وسیله پزشکی اعم از مصرفی یا دستگاهی که یک پارامتر مهم هم محسوب می شود باید با توجه به حساسیت آن وسیله روی کاربرد پزشکی آن در نظر گرفته شود.

خبر خوبی که در این زمینه وجود دارد این است که برای تشخیص کیفیت یک وسیله پزشکی و خصوصا از نظر میزان امنیت (Safety) استفاده از آن نیازی نیست که متخصص تجهیزات پزشکی باشید زیرا در دنیا استاندارد هایی به وجود آمده اند که بر اساس آن ها، کیفیت هر وسیله پزشکی برحسب اینکه موفق به دریافت کدامیک از این استاندارد ها شده است تا حد بسیار زیادی مشخص میگردد.
تأییدیه های معروف کیفی مربوط به تجهیزات پزشکی در دنیا :

 • تأییدیه FDA آمریکا (US Food & Drug Administration)
 • تأییدیه  CEاروپا
 • تأییدیه ISO 13485

در ایران از نظر اداره کل تجهیزات پزشکی (زیر مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) که مرجع رسمی اجازه تولید یا ورود یک کالای پزشکی در ایران است ، تنها به محصولاتی اجازه  ورود به ایران را می دهد که تاییدیه  CE اروپا و یا FDA آمریکا را داراباشند.
نتیجه 1 : اولین پارامتر در انتخاب تجهیزات پزشکی را با توجه به حساسیت کاربرد آن باید کیفیت قرار داد.

نتیجه2 : درمورد خرید تجهیزات پزشکی خصوصا از نوع دستگاهی و سرمایه ای که اصولا قیمت های بالایی دارند با فرض یکسان بودن کیفیت مهم نیست چقدر هزینه مالی می کنید مهم این است که چقدر بابت هزینه ای که می پردازید تعهد رسمی برای خدمات پس از فروش می گیرید.

حال با در نظر گرفتن واقعیات بالا، یک الگوی گام به گام مؤثر را برای خرید تجهیزات پزشکی معرفی می نماییم:

 مرحله ی اول : تشخیص نیاز و جمع آوری اطلاعات

وارد اینترنت شده و راجع به محصولاتی که می خواهید خرید نمایید خوب تحقیق کنید. (مخصوصاً اگر آشنا به زبان انگلیسی هستید)

توجه داشته باشید که روز به روز بر میزان وب سایت های اطلاع رسانی های مفید در زمینه ی تجهیزات پزشکی در اینترنت افزوده می شود . همچنین قاعدتا تمام شرکت های موفق دنیا در زمینه ی تجهیزات پزشکی (چه کمپانی های تولید کننده و چه شرکت های توزیع کننده) وب سایتی در اینترنت دارند که در آن به اندازه ی کافی راجع به محصول خودشان اطلاع رسانی نموده اند. این روند در ایران هم وجود دارد و روز به روز بر تعداد وب سایت های فارسی  در این زمینه اضافه می شود .
در حین تحقیق در اینترنت می توانید به پاسخ سوال های زیر دست یابید:

 1. انواع مختلف دستگاه مورد نظر کدامند؟
 2. تولید کننده ها و توزیع کننده ها ی آن دستگاه کدامند؟
 3. تأییدیه های کیفی کارخانه سازنده و محصول مورد نظر کدامند؟
 4. نظرات افرادی که قبلا آن دستگاه یا دستگاه مشابه آن را خریده اند، چیست؟ (با مراجعه به وب سایت انجمن ها و شبکه های اجتماعی پزشکی)
 5. به وب سایت اداره کل تجهیزات پزشکی ایران برویدimed.ir. در قسمت استعلام می توانید تولیدکننده یا وارد کننده ی  محصول مورد نظر در ایران را بشناسید و اطمینان حاصل نمایید که یک وسیله ی خاص آیا از مبادی رسمی وارد ایران شده است و آیا تاییدیه های کیفی آن به تایید این اداره رسیده است یا خیر؟

علاوه بر اینترنت شما می توانید با روشهای زیر بر اطلاعاتتان بیفزایید:

چه کسانی از دوستان یا همکاران شما در شهر یا کشور محل زندگیتان آن محصول یا مشابه آن را خرید کرده اند؟ با آن ها تماس بگیرید یا حتی با مراجعه ی حضوری  از میزان رضایت آنها از آن وسیله و سایر تجربیات آن ها با خبر شوید.

اگر افراد دیگری غیر از خودتان  قرار است از وسیله ی مورد نظر استفاده کنند حتما نظرات و نیاز های واقعی و تجربی آن ها را بپرسید.

به مراکز درمانی که احتمالا تجربه ی استفاده از وسیله ی مورد نظر را دارند مراجعه نموده و تحقیق نمایید.

مرحله ی دوم : جستجو در میان شرکت ها و محصولات موجود
در این مرحله به ترتیب موارد زیر را در نظر بگیرید:

تأییدیه های کیفی و گارانتی محصول

 1. اعتبار و سابقه فروشنده خصوصا در زمینه خدمات مشتری (Customer Service)
 2. تعهد رسمی فروشنده برای خدمات پس از فروش آن محصول
 3. اگر استفاده از وسیله ی مورد نظر نیاز به آموزش تخصصی دارد ، تعهد شرکت فروشنده یا سازنده برای ارائه آموزش های لازم چگونه است؟ ( توجه داشته باشید که دانستن دقیق روش استفاده ی یک کالا خصوصا از نوع تجهیزات پزشکی که در بسیاری از موارد مستقیما با جان و سلامتی انسان ها سروکار دارد بسیار مهم می باشد. )
 4. قیمت مناسب

مرحله ی سوم : جمع بندی و نهایی کردن تصمیم برای خرید

پس از تکمیل اطلاعات و پیدا کردن کانال های فروش محصول مورد نظر باید اطلاعات را گرد آوری و دسته بندی نمایید. سپس به معیار های خود بر اساس امکانات موجود در بازار نمره بدهید. سپس می توانید نهایتا بهترین گزینه را انتخاب و خرید نمایید.

 

مشخصات دستگاه میکرونیدلینگ amieamed آلمان :

 • دارای تأییدیه  CEاروپا
 • دارای تأییدیه ISO 13485
 • دارای تائیدیه وزارت بهداشت ایران (ثبت شده در اداره کل تجهیزات پزشکی ایران www.imed.ir)
 • دارای هندپیس بسیار سبک با طراحی ارگونیک بدون صدا و لرزش
 • دارای کنترل  یونیت مجزا جهت تنظیم ( از 50 تا 150 ضربه در ثانیه )
 • درای پدال پایی جهت خاموش وروشن کردن سریع دستگاه حین کار
 • دارای کارتریج های یک بار مصرف، استریل و ایزوله که در آن ممبران پلاستیکی کار گذاشته شده است.

  microneedling-device

یکی از مهم ترین نکات هنگام انتخاب دستگاه وجود ممبران در کارتریج دستگاه میکرونیدلینگ یا جوانسازی پوست است:

استفاده از سوزن(کارتریج) مشترک برای چند فرد و حتی استفاده از یک کارتریج برای یک فرد در چند جلسه می تواند به علت کند شدن سوزن ها و همچنین آلودگی سبب تخریب بافت و عفونت شده و گاها صدمات جبران ناپذیری را برای سلامت متقاضی ایجاد نماید.

امروزه جهت انجام میکرونیدلینگ از کارتریج های یکبار مصرف استفاده می شود. اما توجه داشته باشید که تنها استفاده از کارتریج یک بار مصرف ایمنی و سلامتی را تضمین نخواهد نمود، بلکه باید کارتریج استاندارد، استریل و دارای غشاء محافظ بوده تا به هیچ عنوان خون، لنف و مایعات بدن از داخل کارتریج به داخل هندپیس راه پیدا ننمایند.

برای این کار در کارتریج های استاندارد از نوع خاصی از واشر ارتجاعی به نام ممبران استفاده می شود که مانع از ترشح و انتقال مواد درمانی، خون و مایعات لنفی از کارتریج به داخل هندپیس می گردد.

توجه داشته باشید که در صورت عدم وجود غشاء محافظ  (ممبران)در کارتریج ، خون و لنف از کارتریج به داخل هندپیس انتقال می یابد که حتی با تعویض کارتریج نیز احتمال انتقال عفونت و ویروس های هپاتیت و ایدز به افراد دیگر وجود خواهد داشت. در صورتیکه داخل کارتریج ها به جای ممبران پلاستیکی، فنر فلزی مشاهده می کنید بدانید که این کارتریج ایزوله نبوده و به هیچ وجه ایمن نیست.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش پزشکی شرکت جهان تیوا آرا تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

.

.

.

جستجوهای مشابه:

خرید دستگاه میکرونیدلینگ، قیمت خرید دستگاه میکرونیدلینگ، کارتریج های میکرونیدلینگ، Microneedling، ترمیم اسکارهای هایپروترفیک به روش میکرونیدلینگ، اسکار آکنه، جوانسازی پوست با استفاده از دستگاه amiea med، میکرونیدلینگ، درمان اسکار، اسکار زخم، درمان خط بخیه، اسکار بخیه، میکرونیدلینگ پزشکی، سوزن میکرونیدلینگ، جهان تیوا آرا، amiea med، amia med، amieamed، شرکت امیا، دستگاه مدریوایو، میکرو نیدلینگ، micronideling، medical، جوان سازی پوست، مکانیسم میکرونیدلینگ، مزایای میکرونیدلینگ، درمان جای جوش، درمان جای جوش و آکنه، در مان جای آکنه، میکرونیدلینگ چیست، میکرونیدلینگ در تهران، روش میکرونیدلینگ، هزینه میکرونیدلینگ، دستگاه میکرونیدلینگ، جوان سازی پوست با میکرونیدلینگ، فروش دستگاه میکرونیدلینگ، خرید دستگاه میکرونیدلینگ، قیمت دستگاه میکرونیدلینگ آمیا، قیمت مناسب دستگاه میکرونیدلینگ، فروش دستگاه میکرونیدلینگ قیمت، برطرف کردن جای زخم، رفع ترک های پوستی ، رفع جای سوختگی های قدیمی،  پوست و زیبایی، کلینیک پوست و مو، درمان لک و تیرگی پوست، عوارض میکرونیدلینگ، درمان استرچ مارک، جوان سازی با میکرونیدلینگ، روش های جوانسازی، روش های جوانسازی پوست، روشهای جوانسازی پوست، قیمت میکرونیدلینگ، قیمت دستگاه میکرونیدلینگ،  رفع چین و چروک پوست، ترمیم اسکارهای هایپروترفیک، درمان جای اسکار، رفع جای اسکار، درمان جای عمل جراحی، درمان جای زخم جراحی، درمان جای بخیه جراحی، آرایش دائم پس از شیمی درمانی، ترمیم لب شکری، علامت گذاری در رادیوتراپی، میکرو نیدلینگ، دستگاه میکرونیدلینگ خرید، میکرونیدلینگ در تهران، جوانسازی پوست، آکنه، جای زخم، استرچ مارک، ترکهای پوستی، اسکار، جای اسکار، لب شکری، کاهش چین و چروک پوست، استریا، قیمت مییکرونیدلینگ، قیمت فروش دستگاه میکرونیدلینگ، درماپن، دستگاه میکرونیدلینگ قیمت، قیمت دستگاه جوانسازی پوست، قیمت دستگاه میکرو نیدلینگ،قیمت دستگاه amiea Med Revive، میکرونیدلینگ چیست، جوانسازی پوست با دستگاه میکرونیدلینگ

خرید دستگاه میکرونیدلینگ